Často kladené otázky

Kdy mi Maj šperky dorazí?

Šperky odesílám do 5 pracovních dní, většinou ale dřív. Pokud je potřebujete co nejdříve, napište mi a já se vám pokusím vyjít vstříc.

 

Proč trvá tak dlouho, než šperky odešleš?

Můj zdravotní stav mi nedovoluje pracovat každý den, proto radši negarantuji rychlejší odeslání. Pokud ale například kupujete šperky jako dárek a potřebujete je dřív, napište mi a já se budu snažit odeslat je co nejdřív.

 

Vyrobíš mi šperk na míru?

Líbí se vám Maj šperky, ale nenašli jste vaši oblíbenou barevnou kombinaci? Napište mi na obchod@majsperky.cz nebo zprávu na Instagramu. Domluvíme se tam jestli je vaše představa reálná a jak dlouho bude výroba trvat. Nebojte se, mě to rozhodně nebude obtěžovat, naopak mi tím uděláte radost :)

 

Nákup jsem si rozmyslela, co teď?

Jako v každém e-shopu, máte i zde 14 dní na odstoupení od smlouvy. Rozmyslela jste si nákup ještě před odesláním zboží? Objednávku stornuju a peníze vám hned vrátím zpět. Pokud se rozhodnete od smlouvy odstoupit až po odeslání zboží, napište mi a domluvíme se na dalším postupu. Peníze samozřejmě dostanete zpět (hned jak budu mít šperky zpátky).

 

Vyžadují Maj šperky nějakou speciální péči?

Péči o Maj šperky věnuji celou stránku (Jak se starat o Maj šperky). Ve zkratce - aby vypadaly co nejdéle jako nové, chraňte je před kosmetikou, potem, vodou, sluncem a před poškrábáním. Maj šperky jsou ale určené ke každodennímu nošení, tak se o ně zas tak moc nebojte :)