Fialové šperky

Fialové šperky - náramky, náušnice a náhrdelníky, které v sobě mají aspoň trochu fialové barvy.

20 položek celkem

Cena

260620
1260620
01 světle fialová lila sada šperků náramek a pecky náušnice
620 Kč

Souprava náramku a pecek. Přívěsek náramku a náušnice mají malovaný abstraktní motiv zalitý křišťálovou pryskyřicí. Všechny kovové části jsou z chirurgické či nerezové oceli!

Kód: 325
01 trojitý drhaný náramek s fialovými korálky
550 Kč

Tři tenké náramky spojené do jednoho. Náramek je lehký a pohodlný, ideální pro každodenní nošení a má univerzální velikost.

Kód: 319
01 trojitý macramé náramek s fialovými korálky
550 Kč

Tři tenké náramky spojené do jednoho. Náramek je lehký a pohodlný, ideální pro každodenní nošení a má univerzální velikost.

Kód: 257
00 fialové náušnice se šestiúhelníky
420 Kč

Fialové visací náušnice s ocelovými šestiúhelníky. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 94
00 světle fialové náušnice se šestiúhelníky
420 Kč

Růžovo-fialové visací náušnice s ocelovými šestiúhelníky. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 100
01 zlato fialový náramek
Novinka
420 Kč

Elegantní tmavý náramek, který díky posuvnému uzlu padne na každou ruku. Uzlovaná (drhaná) část je z nylonové šňůrky, přívěsek je z nerezové oceli se zlatou povrchovou úpravou,...

Kód: 58
01 drobné fialové náušnice s kruhy
390 Kč

Drobné fialové visací náušnice s ocelovými kruhy. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!  

Kód: 232
01 šedý macramé náramek s fialovým přívěskem z křišťálové pryskyřice
370 Kč

Ručně vyrobený macramé náramek s fialovým přívěskem. Díky posuvnému uzlu padne na každou ruku. Všechny kovové části jsou z nerezové (případně chirurgické) oceli, aby mohl...

Kód: 184
02 korálkové macramé náramky se srdíčkem
Novinka Více barev
od 360 Kč

Jemný macramé náramek s korálky a s přívěskem z nerezové oceli ve tvaru šestiúhelníku.   Vyberte si, prosím, barvu skleněných korálků a velikost náramku (obvod při nejtěsnějším...

Kód: 363/PET
3 tyrkysový macramé náramek se žlutými korálky
Více barev
od 360 Kč

Jemné tyrkysové uzlíky doplněné barevnými korálky. Náramky jsou lehké a pohodlné, ideální pro každodenní nošení. Snadno je zkombinujete s jinými náramky, ale dají se nosit i...

Kód: 169/PET2
01 fialový náhrdelník
Fialový náhrdelník
Skladem (1 ks)
350 Kč

Ručně vyrobený fialový přívěsek zavěšený na jemném řetízku. Všechny kovové části náhrdelníku jsou z nerezové oceli, aby mohl zdobit i alergiky na běžné bižuterní kovy.

Kód: 157
01 fialové visací náušnice z oceli
320 Kč

Ručně vyrobené fialové visací náušnice. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 130
Nahoru
Další produkty