Visací

Najdete zde jednoduché náušnice s barevnými přívěsky, ale i neobvyklé, zdobené geometrickými tvary.

Háčky jsou vždy z chirurgické oceli a přívěsky z nerezové oceli. Ty tvoří abstraktní ručně malované motivy zalité křišťálovou pryskyřicí.

16 položek celkem

Cena

320650
1320650
01 souprava červených náušnica náhrdelníku (1)
Novinka
650 Kč

Sada červených visacích náušnic a náhrdelníku. Malované přívěsky jsou jedinečné, nikdo nebude mít úplně stejné jako vy.  Všechny kovové části jsou z nerezové či chirurgické...

Kód: 366
01 souprava tmavě modrých náušnic a náhrdelníku
Novinka
650 Kč

Sada tmavě modrých visacích náušnic a náhrdelníku. Malované přívěsky jsou jedinečné, nikdo nebude mít úplně stejné jako vy.  Všechny kovové části jsou z nerezové či...

Kód: 369
00 černobílé visací náušnice s abstraktním asymetrickým motivem  ocelovými čtverci
420 Kč

Černobílé visací náušnice s ocelovými čtverci. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 91
00 červené náušnice s šestiúhelníky
420 Kč

Červené visací náušnice s ocelovými šestiúhelníky. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 88
00 fialové náušnice se šestiúhelníky
420 Kč

Fialové visací náušnice s ocelovými šestiúhelníky. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 94
00 petrolejové náušnice se šestiúhelníky
420 Kč

Petrolejové visací náušnice s ocelovými šestiúhelníky. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 97
00 světle fialové náušnice se šestiúhelníky
420 Kč

Růžovo-fialové visací náušnice s ocelovými šestiúhelníky. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 100
00 modré náušnice se čtverci
420 Kč

Světle modré visací náušnice s ocelovými čtverci. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 103
00 tmavě modré náušnice s šestiúhelníky
420 Kč

Tmavě modré visací náušnice s ocelovými šestiúhelníky. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 106
00 zelené náušnice šestiúhelníky
420 Kč

Tmavě zelené visací náušnice s ocelovými šestiúhelníky. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!  

Kód: 109
00 drobné červené náušnice s kruhy
Drobné červené náušnice
Momentálně nedostupné
390 Kč

Drobné červené visací náušnice s ocelovými kruhy. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!

Kód: 229
01 drobné fialové náušnice s kruhy
390 Kč

Drobné fialové visací náušnice s ocelovými kruhy. Všechny kovové části jsou z oceli, aby si jimi mohli ozdobit uši i alergici na běžné kovy!  

Kód: 232
Nahoru
Další produkty